Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, Karo Halı, Epoksi Zemin. İstanbul

Kurumsal

Mis Yapı – İnşaat

Mis Yapı  kurulduğu günden bugüne yükseltilmiş döşeme ayakları ve kuşakları   sistemlerin üretimi, satışı , montajı ve demontajı konusunda da hizmet  vermektedir. Yükseltilmiş döşeme ayakları imalatı, satışı, montajı ve demontajı konusunda hizmet veren Mis Yapı yakın vadede sektörün lider firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.  Yükseltilmiş döşeme ayakları imalatı konusunda uzmanlık,  teknoloji ve deneyimi birleştiren Mis Yapı yükseltilmiş döşeme sistemleri ve ayakları satış , montaj ve demontaj konularında da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Sosyal Sorumluluk,

Firmamızın  yaptığı projeler ve Müşterilerimize sunduğumuz teknik destekler temel ilkelerimizi ve geleneklerimizi oluşturur. Firmamız kültür, sanat, eğitim, bilim ve spor alanlarında toplumsal yaşamın gelişmesine katkıda bulunmayı sorumlulukları arasında sayar. Firmamız toplumsal hizmetlerini, doğrudan kurduğu ya da kuruluş ve yönetiminde etkin rol aldığı kurumlar aracılığıyla yürütür.

Sürdürebililrlilik

İş dünyası için etkin bir büyüme stratejisi olarak da nitelendirilebilecek olan sürdürülebilir kalkınma, inovasyonda sürdürülebilirliğe odaklanarak rekabette farklılık yaratmak için de çok çeşitli fırsatlar sunuyor. Sürdürülebilir kalkınma kavramı dünyada uluslararası kuruluşların, iş dünyasının, hükümetlerin ve sivil toplumun gündeminde önemli bir yer tutuyor.

İnovasyon

İnovasyonu görev tanımlarından bağımsız olarak, tüm iş süreçlerimize yansıtıyor, günlük yaşamımızın bir parçası olarak görüyoruz. Başarılı inovasyonun, tüketicinin gerçek ihtiyacına cevap veren en yaratıcı çözüm olduğuna inanıyoruz. Hayata, çevremize, ürünlerimize tüketici gözüyle bakarak, fikirden ürüne giden yolculuğun her aşamasına inovatif yaklaşımlarımızı yansıtıyoruz.

Vizyon

Müşteri odaklı yaklaşımımızın yanı sıra, ürünlerimizi Üretirken Çevreci,Dayanıklı,Güvenli,Estetik ve Kaliteli üretim yapmayı kendine amaç edinmiş olup.Hedefimiz müşterilerimizin tüm isteklerini en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktır.

Misyon

Yeni bir  yaşam alanı dizayn ederek, Prefabrik yapı ve Estetik yapıların  yaygınlaşmasını sağlamak. Yurtiçi ve Yurtdışında bulunan kurumsal ve bireysel müşterilerimizin tüm prefabrik ve Konteyner  çözümlerini  karşılamak.

Hizmet Başlıklarımız