Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, Karo Halı, Epoksi Zemin. İstanbul

ÜRÜN GRUBU GALERİMİZ

Ürün Gruplarımıza dair fotoğraf galerimizin ilgili başlıklar altından inceleyebilirsiniz.

Yükseltilmiş Döşeme

PVC kaplı yükseltilmiş döşeme panelleri , Ticari ofisler, elektrik, server, Pano odaları ve yoğun trafik olan bazı alanlardada tercih edilmektedir.

Karo Halı

Modüler, sökülüp takılabilir, temizliği ve bakımı kolay, uzun ömürlü, konforlu ve dekoratif bir zemin kaplamasıdır.

Epoksi Boya

Sağlamlığı ve estetik yapısı, onu inşaat sektörünün de vazgeçilmezi kılar.

Alüminyum Süpürgelik

Alüminyum süpürgelik profilleri oldukça sağlam ve darbelere karşı dayanıklıdır. Çarpmalar ve sürtünmelerden oluşabilecek hasarlara karşı duvar yüzeyini korumaktadır.

Mescit Halısı

Cami halısı, üretildikleri malzeme ve modele göre farklılık göstermektedir. Akrilik cami halısı, yün kalitesine yakın standartlarda üretimi yapılabilen hammaddesi sentetik olan ürünlerdir.

Stor Perde

Screen stor perdeler, güneşin zararlı ışınlarını engelleyerek, sadece perdenin değil oda içerisindeki diğer eşya ve aletlerin de zarar görmesini engeller.

Parke

Parke, yer döşemelerinde kullanılan bir kaplama türüdür. Doğal bir malzeme olması nedeni ile parke zemin kaplamaları yapı işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Pvc Zemin Kaplama

Pvc zemin, son derece dayanıklı, pratik ve uygun fiyatlı bir zemin kaplaması oluşturmak için birlikte sandviç yapılmış birkaç farklı malzemeden oluşan bir üründür.

Selflevveling

Tesviye şapı, zemin kaplama amacıyla kullanılan bir yapı malzemesidir. Tesviye şapı, zeminden var olan bozukluların giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır.